Eclipsia ile 20 Dakikada Kılcal Damar Tedavisi

GELİŞMİŞ TERMOKOAGÜLASYON SİSTEMİ

Eclipsia 27 MHz piyasadaki en gelişmiş, en etkili ve en konforlu termokoagülasyon tedavisini sunmaktadır. 27 Mhz’lik ultra hızlı ve yenilikçi radyofrekans özelliği sayesinde telenjiektazi, örümcek amar, kiraz anjioma, milia, keratoz, pigmentasyon lekeleri ve akne gibi cilt sorunlarının hızlı ve etkili tedavisini sağlar.

Hızlı Sonuç

Eclipsia’nın -27 MHz ultrahızlı radyofrekans özellikli- gelişmiş termokoagülasyon sistemi; süperfisyel cilt problemlerini çok kısa sürede ortadan kaldırma özelliğine sahiptir. Yaydığı frekans bu kategoride yer alan diğer cihazlardan 7 kat hızlı olduğundan ve diğer cihazlara göre istenilen enerjiyi daha kısa sürede ürettiğinden dolayı; koagülasyon daha hızlı ve etkilidir.

Eşsiz Kullanım Kolaylığı

27 Mhz’lik özel uygulama tekniği sayesinde eşsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tedavi süreci, hasta tarafından hissedilemeyecek kadar hafif ve hızlıdır. Sorunlu bölgelerin tedavisi için sadece saniyenin binde biri yeterli olacaktır. Yüksek düzeyde konfor sağlayan Eclipisa en hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt ve hasta tipleri güvenle kullanılabilir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Eclipisia kozmetik cilt bakımları için de uyarlanabilir arayüz özelliği taşımaktadır. Yüz ve vücuttaki cilt bozukluklarını tedavi edici 110 farklı programı bulunmaktadır. Operatör sadece birkaç saniye içinde cihazı yapılandırarak tedaviye başlayabilir.

Stabilite Kontrolü

Sadece Eclipsia teknolojisinde bulunan kontrol devresi; istisnai bir stabilite sağlamaktadır. Akım şiddeti tedavi edilen bölgenin empedansına göre sistematik olarak izlenmektedir. Ayrıca, normal olmayan bir durum karşısında Watch-Dog sistemi akımı otomatik olarak durdurur.

Güvenli ve Uygun Tedavi

Saniyenin binde birinden daha kısa sürede akım sağlayan, mikroişlemci kontrollü ultrahızlı radyofrekans özellikli Eclipsia’nın diğer cihazlardan daha az ağrı ve tahrişe yol açtı ğı gözlemlenmiştir.

Eclipsia’nın 27 MHz’lık radyofrekans hızı dokuların yüzeyinde oluşabilecek ve analjezik kullanımı gerektirecek yara ve alerjik reaksiyonları minimize eder. Bu şekilde, hasta herhangi bir yan etkiyle arşı karşıya kalmaz ve nekahat dönemine ihtiyaç duymaz.

Hasta Kazanımları

• 27 MHz ultrahızlı frekans özelliği sonucu; hızlı ve sorunsuz tedavi sağlar.

• Anında gözlemlenebilir sonuç verir. 
• Her cilt tipine uygulanabilir.

• Doğru uygulama sonucunda cilde zarar vermez.

• Lokal anestezi gerektirmez.

• Kompresyon çorabı ya da bandaja gerek yoktur.

• Yan etkisi yoktur, alerjik reaksiyon oluşturmaz.

• Tedavi sonrası cilt yenilenme

Doktor Kazanımları

• Diğer sistemlere göre 7 kat daha hızlıdır.

• Hasta potansiyeli yüksektir ve etkili tedavi sağlar.

• Gözkapağı ve burun gibi hassas bölgelerde dahi kullanılabilir.

if (CurrentPage.LanguageID == 1) { }